Про блог

Вітаємо вас у блозі “Зростай розумним!”. Цей проект присвячений дітям, їхньому розвитку, іграм, веселощам, навчанню та вихованню. Так сталось, що разом із першою вагітністю, ми виносили і народили не лише дитину, але й справу, якою займаємось вже більше 10 років – Мережу дитячих закладів “Тотоша”. Все почалось із бажання створити для своєї доньки щасливе дитинство, прищіпити їй любов до пізнання світу та змалечку розвивати її таланти. Так народився талант-клуб “Тотоша”. Крок за кроком росла Ксенія, а з нею зростав і клуб. Спочатку він розширився на один садочок, потім іще на один, потім ми почали допомагати іншим мрійливим мамам відкривати свої дитячі заклади, а згодом створили школу, яка у 2022 році вже виросла із початкової до середньої.

Все, що ми робимо завжди базується на безумовній любові до дітей та впевненності у неповторності і талановитості кожної особистості.

Ми мріємо, щоб

  • кожна дитинка в Україні могла розвиватись гармонійно,
  • всі наші талановиті діти мали змогу проявляти свої таланти змалечку,
  • кожна  дитина в Україні знала і любила українську мову,
  • англійська мова стала такою ж базовою, як колись була російська,
  • освіта в Україні розвивалась в ногу з часом і відповідала потребам дітей,
  • діти росли у середовищі, де культивуються загальнолюдські цінності.

На сторінках блогу ми ділимось своїм досвідом, а також готовими матеріалами, які створюємо самостійно. Ми будемо раді, якщо наші матеріали стануть у нагоді мамам, які займаються із малечею вдома, а також вихователям і педагогам, які працюють з дітками.

Наразі всі матеріали блогу є безкоштовними.

Ми просимо Вас ставитись із повагою до нашої праці!

Будьте чесними:

  • не стирайте наш лого зі сторінок матеріалів,
  • не публікуйте наші матеріали на своих блогах чи сайтах без активного посилання на http://grow-clever.com
  • не використовуйте наші матеріали у комерційних цілях,
  • не привласнюйте собі авторство наших матеріалів.

Для зв’язку з нами, пишіть:

Де що шукати на блозі “Зростай розумним”?

В розділі “Теми” ви знайдете перелік тем, за якими відсортовані всі навчальні матеріали та дитячі поробки нашого блогу.

Розділ “Матеріали” – це дидактичні матеріали та завдання, розподілені за видами, щоб вам було легше зорієнтуватись, наприклад, тематичні комплекти, лото чи сенсорні бокси.

Розділ “Поробки” про творчі роботи, які легко можно створити разом з дитиною. Тут ви знайдете: малюванняліплення та аплікацію, а також наші авторські розфарбовки.

Додатково для зручності пошуку всі матеріали та поробки розділені за віком.

“Монтесорі вдома” – розділ, присвячений популярній та дуже ефективній методиці, названій на честь її засновниці Марії Монтесорі. Тут ви знайдете інформацію про принципи Монтесорі-педагогики та її можливостях, практичні поради щодо її застосування в повсякденному житті, навчальні матеріали, які можно і варто використовувати в рамках цієї методики, а також наш власний досвід виховання та розвитку дітей за системою Монтесорі.

Останній розділ блога називається “Мамині нотатки”. Тут я пишу свої думки та спостереження, стосовно родини, виховання та розвитку дітей.

Ми щиро раді вітати вас у творчому просторі дитячого розвитку “Зростай розумним!”